Shopping ALB - Skopje East Gate

VENDOSIM STANDARDE TË REJAPËR EKSPERIENCË DHE ARGËTIM MË TË MIRË GJATË BLERJES

Shiko videon Design your flat

RITËM I RI I QYTETIT

East Gate Mall është konceptuar si një ritëm i ri urban i qytetit. Si qendra më e madhe e blerjeve, kulturës dhe argëtimit në rajon, East Gate Mall do të jetë vendi juaj ku do të shijoni një përvojë të lartë blerjeje me një asortiment të gjerë prej më shumë se 220 markash. Një vend ku do të argëtoheni me të dashurit tuaj, ku do të shijoni aroma të reja gastronomike dhe një kulturë unike të kafesë.

220

MARKA

5

KATE

53.000m2

BRUTO-SIPËRFAQA PËR QERA

2000

VENDPARKIME
Dizajn unik

Duke filluar nga dizajni unik i fasadës, arkadat mbresëlënëse dhe çatia prej xhami e Bulevardit East Gate me vitrinat elegante dhe të bollshme të dyqaneve, secila pjesë e East Gate Shopping ofron një përvojë unike ku do të ndiheni rehat dhe do të shijoni çdo moment, qoftë nëse keni ardhur për pazar, aheng ose kafe të mirë me miqtë.

Eksperiencë të mirë shopingu

East Gate Mall do të ofrojë një përvojë të mire të shopingut me një gamë të gjerë dyqanesh dhe një asortiment prej më shumë se 220 markash; nga një hipermarket në një vend ku do të gjeni gjithçka për shtëpinë tuaj, zinxhirin më të madh të shitjes me pakicë për pajisjet shtëpiake dhe elektronike, si dhe një numër shërbimesh në dispozicionin tuaj në çdo kohë.

Restorante dhe ushqime të shpejta

Në çdo kohë do të keni një vend për të shijuar përvoja të reja gastronomike falë asortimentit të pasur të restoranteve dhe departamentit të ushqimit të shpejtë me 800 ulëse.

CAFÉ AVENUE

Koncepti unik i Café Avenue në East Gate Mall do të ofrojë kafene të shumta në natyrë ku do të keni një vend për t'u çlodhur me miqtë duke shijuar një kafe të mirë.

NDËRLIDHSHMËRI IDEALE

Në vetëm 5 minuta largësi nga qendra e qytetit, East Gate Mall ka lidhje të shkëlqyera me të gjitha pjesët e Shkupit përmes 5 linjave të autobusëve me një frekuencë prej çdo 5 minutash.
Për më tepër, afërsia me bulevardin "Aleksandar Makedonski" ofron një lidhje të shkëlqyeshme rajonale falë hyrjes në E-75 dhe E-76 përmes autostradës M4, e cila është veçanërisht e rëndësishme për të kursyer kohë sa herë që largoheni nga Shkupi.

Shkurt 2021

Procesi i ndërtimit

Çdo muaj ju informojmë se si po përparojmë me ndërtimin e projektit Shkupi East Gate. Shikoni videon nga muaji i kaluar për të parë se si bëhet realitet ky projekt.

NA KONTAKTONI

Për më shumë informacione në lidhje me procesin e qiradhënies, ju lutemi plotësoni informacionin më poshtë dhe agjenti ynë i lizingut do t'ju kontaktojë sa më shpejt të jetë e mundur.

    PARTNER EKSKLUZIV PËR LIZING

    +389 (2) 3101 000

    egm@cwforton.mk

    www.cwforton.mk